ZUM 7398       Pasibaigus rudeninėms mugėms ir šventėms penktadieniais vėl sugrįžtame į Ūkininkų turgelį šalia Prekybos centro SENUKAI Vilniuje.  Įsibėgėjus žvejybos sezonui pasiūlysime Jums daug įvairios žuvies ir rūkytos, ir šviežios,ir šaldytos.  Rūkysime gana įvairių rūšių žuvį. Tai : karpiai, karšiai, afrikiniai šamai, skumbrė, jūros lydeka, Jūros ešerys, ungurys, upinis ešerys, menkė, starkis, žiobris. Pirmosios žuvys išrūkomos ir jau paruoštos pardavimui būna apie 12.00 val. Taip pat galėsime Jums pasiūlyti ir naminio sūdymo silkės, bei lašišos. Todėl lauksime Jūsų. Prekiausime iki 18.00 val.

senukai        Prasidėjus rudens sezonui  prekiausime prie prekybos centro SENUKAI Lukšio g. , Vilniuje priešais "Vynoteką" atsidariusiame ūkininkų turgelyje. Malonu , kad atsirado bendraminčių prekiaujančių turgelyje ekologiškomis daržovėmis bei žalumynais  ir naminio rūkymo mėsos gaminiais. Kas dar nespėjote, galite užsisakyti žuvies mūsų svetainėje, primename, kad svetainės nariams ir FACEBOOK draugam yra taikomos nuolaidos.

 

Šią savaitę keliamės į Akademiją, kurioje spalio 1-3 dienomis vyks paroda "Sprendimų ratas". Lauksime ištikimiausių ir naujų klientų, būtinai atvykite! Iki susimatymo parodoje

RŪKYKLOJE:

rukykla


 Jūros ešerys  

 Jūros lydeka

 
 Skumbrė
 Upėtakis
 Afrikinis šamas
 Karšis
 Žiobris  
 Upinis ešerys
Starkis  
Plačiakakčio filė  
Ungurys  

 

 

 

 

Idėjos ir sprendimai designed by Oskaraz